Výbor klubu

Hejdušková Milada - předseda, výcvikář

    Kontakt:   www.beauceronbono.webnode.cz      www.sirius-propsy.cz Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Bondir z Dorky Plemeno: beauceron Datum narození: 13.5.2006 Zkoušky: ZOP, ZZO, BH, ZPU-1, OB-Z, OB1 Výstavní úspěchy: Závodní úspěchy: 4.místo na...

Šlesingerová Jana - místopředseda, jednatel, výcvikář

  Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Bree z Povodí Svratky Plemeno: novofundlandský pes Datum narození: 5.1.2010 Zkoušky: Výstavní úspěchy: dorost VN1; mladý V1, CAJC, nejlepší mladý; mladý V; mladý V1, vítěz třídy NVP Ostrava / 13.04.-14.04.2013( CZ ) rozhodčí: Beradze Iuza (CZ) třída: otevřená V1,...

Babák Libor - revizor

    Pes 1: Jméno+ ch.stanice: Rita Plemeno: německý ovčák bez PP Datum narození: 2.8.2002 Zkoušky: ZZO Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy: Poznámky:    Pes 2 : Jméno+ ch.stanice: Bongo Saphir Callistopeia Plemeno: belgický ovčák tervueren Datum narození:...

Kvasnicová Jarmila - pokladní, výcvikář

Kontakt: www.berrybohemiachecko.estranky.cz/   Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Berry Bohemia Checko Plemeno: australský ovčák Datum narození: 17.4.2009 Zkoušky: ZZO, ZVOP, ZOP, BH, OB-Z, OB-1, HWT TS, IHT1 TS, ZPU1, FPr1, OB-2 Výstavní úspěchy: NVP Brno - třída dorostu - VN2, KV Vyškov - třída...

Nečasová Pavla - výcvikář

Kontakt: www.machepa.webnode.cz   Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Matylda Plemeno: rhodeský ridgeback (bezPP) Datum narození: 20.4.2009 Zkoušky: ZOP, ZZO Výstavní úspěchy: V2 - 0. ročník Křenovské voříškiády Závodní úspěchy: 14. místo 64 bodů 10. ročník Královopolského...

Mašková Zuzana - výcvikář

Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Bart  Plemeno: rhodeský ridgeback (bez PP) Datum narození: 6.12.2004 Zkoušky: ZOP, ZZO, BH, ZPU-1, FPr 1- 3, ZPU-2, ZVV1 Výstavní úspěchy: V3 0. ročník Křenovské voříškiády Závodní úspěchy: 1. místo 155 bodů (poslušnost, obrana) v ZPU-2 10....

Němečková Ivana Ing - výcviář agility

Kontakt: https://www.siperka.estranky.cz/   Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Alberto z Ploužnické stáje - Bertík Plemeno: kooikerhondje Datum narození: 23.7.2008 Zkoušky:  ZZO, ZOP, ZPU1 Výstavní úspěchy:  6xCAJC, 12xBOB, Slovenský šampion krásy, Český a slovenský junior šampion,...

Členové

Adler Jáchym

Pes 1: Jméno+ ch.stanice: Akim Blek Bos Plemeno: knírač velký Datum narození: 11.6.2014 Zkoušky:  Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy: Poznámky: 

Benešová Eva

 Kontakt: www.mereva.cz Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Ken Miss Jakoso Plemeno: německý ovčák Datum narození: 31.3.2007 Zkoušky: IPO 1-3, FPr 1, BH Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy: 4.místo IPIO3 Valíčkův memoriál 2011 3.místo IPO3 O zmrzlou vranu 2012 2.místo IPO3 Valíčkův memoriál...

Bohunovský Pavel

Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Karmen Bohemia Plemeno: velký knírač Datum narození: 2.6.2010 Zkoušky: BH Výstavní úspěchy: Závodní úspěchy: Další úspěchy: Poznámky:  

Češková Iva

Pes 1: Jméno+ ch.stanice: Elvíra z Černova Plemeno: cane corso Datum narození: 9.9.2015 Zkoušky:  Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy: Poznámky:    Pes 2: Jméno+ ch.stanice:  Plemeno:  Datum narození:  Zkoušky:  Výstavní úspěchy:  Závodní...

Dřínovská Anděla

Pes 1: Jméno+ ch.stanice: Argos Moravia Liand Plemeno: německý ovčák Datum narození:  Zkoušky:  Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy: Poznámky:    Pes 2: Jméno+ ch.stanice:  Plemeno:  Datum narození:  Zkoušky:  Výstavní úspěchy:  Závodní...

Hála Petr

    Pes 1: Jméno+ ch.stanice: AKSEL  KA-ATA-KILLA Plemeno: RR  Datum narození: 19.3.2014 Zkoušky:  Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy: Poznámky:    IN MEMORIAM Jméno+ ch.stanice: Bart Plemeno: RR bez PP Datum narození:...

Hejdušková Sára

Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Gino Plemeno: malý knírač (bez PP) Datum narození: 2.5.2005 Zkoušky: ZOP Výstavní úspěchy: Výborná 2 - Voříškiáda Křenovice 0. ročník Závodní úspěchy:                              ...

Hrabovská Sabina

   Kontakt: www.soleyausterlitz.cz Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Alex Soley Austerlitz Plemeno: dobrman Datum narození: 14.10.2007 Zkoušky : ZOP, ZZO, BH Výstavní úspěchy:VN, VN1, Výborný 1 - Vítěz třídy - Krajský vítěz, Výborný 3 - Special...

Kubíček Ondřej

Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Hell Boy Manepo Ideal Plemeno: sheltie Datum narození: 16.3.2010 Zkoušky: Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy: Poznámky: Ondra se s Hellíkem věnují agility (kategorie SA3) Pes 2 : Jméno+ ch.stanice: Plemeno: Datum narození: Zkoušky: Výstavní úspěchy: Závodní...

Němcová Hana

Pes 1: Jméno+ ch.stanice: Primus Monty Black Plemeno: rotweiler Datum narození: 28.10.2016 Zkoušky:  Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy: Poznámky:    Pes 2: Jméno+ ch.stanice:  Plemeno:  Datum...

Ptáčníková Michaela

Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Akyra z Atarova sadu Plemeno: německý ovčák Datum narození: 13.1.2007 Zkoušky: IPO3, BH, Český šampion práce Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy:  Poznámky: Pes 2:  Jméno+ ch.stanice: Extra ze Stříbrného kamene Plemeno: německý ovčák Datum narození:...

Skřenek Martin

Pes 1: Jméno+ ch. stanice: Jerry z Daskonu Plemeno: německý ovčák Datum narození: 20.10.2006 Zkoušky: BH, IPO3 Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy:  Poznámky: Pes 2 : Jméno+ ch.stanice: Plemeno: Datum narození:  Zkoušky: Výstavní úspěchy: Závodní úspěchy: Poznámky

Šlesinger Daniel

    Pes 1: Jméno+ ch.stanice: Alfi z Povodí Svratky Plemeno: novofundlandský pes Datum narození: Zkoušky:  Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy: Poznámky: 

Urbanová Dagmar

Pes 1: Jméno+ ch.stanice: Jack Plemeno: border colie (bez PP) Datum narození: 15.8.2015 Zkoušky:  Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy: Poznámky:    Pes 2: Jméno+ ch.stanice:  Plemeno:  Datum narození:  Zkoušky:  Výstavní úspěchy:  Závodní...

Veselá Ludmila

Pes 1: Jméno+ ch.stanice: Audrey Black Boss Plemeno: knírač velký čern Datum narození: 11.6.2014 Zkoušky:  Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy: Poznámky:   

Zachrlová Lenka

Pes 1: Jméno+ ch.stanice: Dusty od Potoka Lubě Plemeno: chodsý pes Datum narození: 14.12.2014 Zkoušky:  Výstavní úspěchy:  Závodní úspěchy: Poznámky: