Přijďte mezi nás:

 

Máte doma neposlušného pejska, pořídili jste si štěňátko a chcete aby z něj byl vychovaný a poslušný pes? Nebo máte šampiona pracovního plemene a chcete složit nějakou tu zkoušku? Neváhejte a přijďtě mezi nás! Budete srdečně vítáni.

Nezávazná návštěva je možná vždy v neděli dopoledne.

Co s sebou na první výcvik:

obojek – u štěňátek a mladých psů nejlépe kožený nebo nylonový pevný obojek, u psů starších 12ti měsíců jednořadý stahovací obojek

vodítko – pevné, ideální délka 1-2m, NE flexi vodítko

pamlsky – malé kousky nějaké dobroty co má Váš pes nejraději, např. kousky salámu, sýr, piškoty, frolíky atd. Vždy to musí být malé kousky, aby se jejich požíváním pes "nezdržoval", a také nenajedl. Podávání pamlsků (za odměnu) musí být velice rychlé, bezprostředně po správně vykonaném cviku, proto je vhodné jejich uschování volně v ledvince nebo v kapse. Při zdlouhavém vytahování pamlsku ze sáčku nebo z hluboké kapsy ztrácí odměňování smysl.

hračku – např. tenisák, balónky na šňůrce, pískací hračku, uzel... Prostě nejoblíbenější hračku Vašeho psa jako motivační předmět pro který se Váš pes bude snažit udělat cokoliv.

U kousavých psů i náhubek!!

Na první výcvik nezapomeňte také vzít očkovací průkaz s platným očkováním!!!!!!!!! (výjimku mají pouze štěňata)

 

Dále doporučujeme (na první hodině nevyužijete, ale do budoucna se bude hodit):

aport – nejlépe dřevěnou činkou o vhodné velikosti

 

 Majitelům psů doporučujeme kvalitní obuv do nepohody a vhodné oblečení, ve kterém se mohou dobře pohybovat a nemusí se bát ušpinění. Se psem na cvičiště by měla vždy docházet jen jedna osoba, která se psu nejvíce věnuje a která má být jeho pánem. Přítomnost dalších členů rodiny je dle našich zkušeností spíš přítěží. Vyrušuje psa i psovoda, odvádí pozornost psa od psovoda.

Háravé feny mají povolen vstup na cvičiště, ale musí být nahlášeny před vstupem na cvičiště.

 

- Kde nás najdete

- Kontakt

- Kdy cvičíme

- Členství, poplatky

 Přijímáme nové členy se zájmem o výcvik!!!